09121050499 | 02155781833

لوازم یدکی لیفتراک

قطعات لیفتراک

 لیفتراک از ماشین آلات ضروری در هر کارخانه ای میباشد که باعث سهولت جابجایی بار شده است. لیفتراک را میتوان به عنوان بهترین اختراع بشر در زمینه حمل کالا نام برد که باعث راحتی بشر در زمینه حمل و انتقال اجسام شده است. لیفتراک ها میتوانند وزن های مختلفی را جابجا کنند. وزنی که یک لیفتراک میتواند جابجا کند بستگی به لوازم یدکی لیفتراک ، نوع آن و همچنین شرکت تولید کننده لیفتراک دارد. لیفتراک  هایی که ساخته و وارد بازار میشوند همگی از استانداردهای بین المللی تبعیت میکنند و میتوانند در وزن های گوناگون تولید شوند. نوع سوخت لیفتراک نیز متفاوت است. لیفتراک میتواند دوگانه سوز، برقی، دیزلی و همچنین دستی باشد. لوازم یدکی لیفتراک متفاوت است. بدنه، موتور، اتاق راننده، شاخک ها، چرخ ها، تجهیزاتی که بمنظور هشدار دهنده کاربرد دارند، سیستم هیدرولیک و همچنین سیستم ترمزها تنها بخشی از قطعات لیفتراک محسوب میشوند.

قطعات لیفتراک

در هنگام حمل بار توسط لیفتراک باید دقت شود بیش از اندازه بارگیری نشود. بارگیری بیش از اندازه میتواند باعث واژگونی لیفتراک شود. یکی از لوازم یدکی لیفتراک ، شاخک است. لیفتراک میتواند از طریق شاخک خود بار را به ارتفاع بالاتر برده و تخلیه کند. برخی از لیفتراک ها نیز تولید شده اند که میتوانند از نقاط ناهموار عبور کنند و خود را به موقعیت مورد نظر برسانند. این نوع لیفتراک برای کارخانه ها و صنایعی که نوع فعالیتشان موجب شده تا مناطق صعب العبور ایجاد شود بسیار مناسب میباشد. رانندگی و کنترل لیفتراک نیازمند آموزش است و راننده لیفتراک باید دوره های آموزشی را گذرانده و گواهینامه لیفتراک را دریافت کرده باشد.

قطعات لیفتراک

لیفتراک برقی و دیزلی از پرکابردترین نوع لیفتراک هستند. لیفتراک دیزلی باعث آلودگی محیط میشود و به همین منظور کم کم جای خود را به لیفتراک های برقی داده اند. البته لیفتراک برقی در مکان های باز به دلیل ناممکن بودن شارژ مورد استفاده قرار نمیگیرد.در هنگام خرید لوازم یدکی لیفتراک باید به شاخصه های مختلفی همچون اصالت، قیمت، کیفیت و گارانتی توجه زیادی شود.

قطعات لیفتراک

قطعات لیفتراک به صورت اورجینال تولید میشوند ولی مشخص نیست که همین قطعات تولید شده توسط کمپانی به دست مشتری برسد. بیشتر لوازم یدکی لیفتراک تولید و عرضه شده در بازار اصالت ندارند و تقلبی میباشند که به همین دلیل در مدت کوتاهی دچار خرابی شده و مصرف کننده با مشکل مواجه میشود.

علاوه بر اصالت لوازم یدکی لیفتراک، قیمت و گارانتی نیز از مواردیست که در فروش لوازم یدکی لیفتراک کمتر به چشم میخورند. برای خرید لوازم یدکی لیفتراک بهتر از شرکت ها و فروشندگانی  همچون شرکت سرویس قطعه خرید کنید که از تجربه و سابقه کافی در زمینه تامین قطعات لیفتراک برخودار باشند.

شرکت سرویس قطعه از جمله شرکت های پیشتاز در تامین لوازم یدکی لیفتراک و همچنین لوازم یدکی گریدر میباشد و مفتخر است که توانسته با کیفیت و قیمت مناسب خود هر روز بر تعداد مشتریان خود بیفزاید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :