09121050499 | 02155781833

لوازم یدکی بلدوزر

همانطور که میدانید تراکتورها از پرکاربردترین ماشین آلات در ساختمان سازی و همچنین راه سازی میباشند. انواع مختلف لوازم یدکی بلدوزر باعث میشوند تا کاربردهای آنها تغییر کند. بولدوزر را میتوان از دستگاه هایی نامید که یک تیغه در قسمت جلویی آن نصب شده و کابردهای زیادی نیز دارد.قطعات بلدوزر از جمله تیغه که به بدنه اصلی آن متصل شده است از سه نوع جهت حرکتی برخورد ار است. تیغه میتواند به کناره ها حرکت کند و یا به عبارتی حرکت جانبی داشته باشد. حرکت این لوازم یدکی بلدوزر به جلو و عقب و همچنین در راستای شیب افقی از دیگر جهت های حرکتی در تیغه بلدوزر میباشد.بلدوزر ها به طور کلی به دوسته تقسیم میشوند:

  • بلدوزر چرخ لاستیکی که از مزیت هایی همچون استفاده در فاصله زمانی زیاد، سرعت بالا و کابرد در سطوح سرازیر و شیب دار برخوردار است.
  • نوع دیگری از بلدوزر چرخ زنجیری میباشد که این نوع از بلدوزر نیز دارای مزیت هایی میباشد. بلدوزر چرخ زنجیری به موجب انواع قطعات بلدوزر که دارد میتواند برای حرکت در تمامی سطوح بسیار مناسب میباشد و میتواند به راحتی حرکت کند. تیغه های بزرگ را میتوان بر روی بدنه بلدوزر چرخ زنجیری نصب نمود. از مزیت های بسیار منحصر بفرد بلدوزر چرخ زنجیری میتوان به استفاده در هر شرایط آب و هوایی نام برد. بلدوزر ها حتی نسبت به نوع شرایط نیز از ابعاد مختلفی برخوردار هستند. بلدوزر های کوچک، بزرگ،‌متوسط و جمع آوری مواد زائد از انواع بلدوزر هستند.

لوازم یدکی بلدوزر در نگاه اول و به صورت کلی به چندین قطعه تقسیم میشوند. تراکتور، ریپر، تیغه ، چراغ ها، چرخ ها و همچنین کابین بلدوزر از اولین قطعات بلدوزر هستند که ابعاد بزرگی داشته و در اولین نگاه به چشم میخورند.تمامی این قطعات بلدوزر خود اجزا تشکیل دهنده متفاوتی دارند. قطعات ریز و درشت بسیار زیادی وجود دارند که  باعث میشوند تا بلدوزر حرکت کرده و فعالیت خود را انجام دهد.

لوازم یدکی بلدوزر همواره باید از نوع با کیفیت انتخاب و بر روی بلدوزر نصب شود تا دیرتر دچار خرابی شود. یکی از دغدغه های صاحبان بلدوزر و کسانی که به عنوان اپراتور مبادرت به کنترل بلدوزر مینمایند تهیه لوازم یدکی بلدوزر با کیفیت میباشد. علاوه بر کیفیت لوازم یدکی بلدوزر قیمت مناسب نیز از دیگر شاخصه هایی به شمار میرود که برای خرید بلدوزر حائز اهمیت میباشد. شرکت سرویس قطعه تامین کننده لوازم یدکی بلدوزر ، سالیان زیادیست که قطعات بلدوزر و ماشین آلات راهسازی را به صورت عمده از سازندگان معتبر سراسر دنیا تهیه و به بازار عرضه مینماید. شرکت های زیادی وجود دارند که لوازم یدکی بلدوزر و ماشین آلات راهسازی را عرضه مینمایند ولی بسیاری از آنها تمامی شاخصه های کیفیت، قیمت و گارانتی را به مشتری ارائه نمیدهند. شرکت سرویس قطعه تمامی این شاخصه ها را برای فروش لوازم یدکی بلدوزر و ماشین آلات راهسازی سر لوحه خود قرار داده و بهترین گزینه برای خریداران میباشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :