09121050499
09121050499 | 02155781833

لوازم یدکی بیل مکانیکی

10 / 10
از 6 کاربر

بیل مکانیکی از ماشین آلاتی به شمار میرود که در عملیات های خاکبرداری، گودبرداری و حفاری کاربرد فراوانی دارند. بیل های مکانیکی موتور دیزلی داشته و قدرت و انرژی مورد نیاز برای بیل مکانیکی از طریق گازوییل تامین میشود.در نگاه کلی میتوان گفت که بیل مکانیکی از بیل، کابین، بازوها و همچنین چرخ  تشکیل شده است. با توجه به عملکرد این دستگاه ، قطعات و لوازم یدکی بیل مکانیکی متعدد است. از دیگر کاربردهای بیل مکانیکی را میتوان استفاده به عنوان چکش نام برد. با نصب چکش بر روی بازروهای بیل میتوان برای تخریب سنگ ها و دیوارهایی که نمیتوان برای تخریب آنها از بمب و مواد منفجره استفاده کرد، بهره برد. برخی از افراد معتقدند که میتوان از لودر به جای بیل مکانیکی به منظور حفاری و یا گودبرداری استفاده نمود.

اما باید توجه داشته باشید که بیل مکانیکی عملیات گود برداری و همچنین حفاری را با دقت بالاتری انجام میدهد. عملیات های انجام شده توسط بیل مکانیکی بخصوص در گود برداری و حفر کانال از ریزش و تخریب دیواره ها جلوگیری میکند. لودرها دقت کافی در اجرای اینچنین عملیاتی را ندارند و تنها مزیت آنها برداشت حجم بیشتری از خاک است.بیل مکانیکی در دو نوع چرخ لاستیکی و چرخ زنجیری تولید و عرضه میشوند که هر کدام دارای لوازم یدکی بیل مکانیکی مختص به خود هستند و برای مصارف شهری و همچنین بیابانی مورد استفاده قرار میگیرند.بیل مکانیکی چرخ لاستیکی برای مصارف شهری بسیار مناسب میباشد. دلیل استفاده از بیل مکانیکی چرخ لاسیکی در شهر، آسیب دیدگی کمتر سطح خیابان توسط چرخ های آن است. البته مسیر عبوری بیل مکانیکی چرخ لاستیکی نیز باید هموارتر نسبت به نوع چرخ زنجیری باشد. در ادامه به معرفی انواع قطعات بیل مکانیکی خواهیم پرداخت.

فروش لوازم یدکی و قطعات بیل مکانیکی با بهترین قیمت بازار

بیل مکانیکی چرخ زنجیری به دلیل چرخ های زنجیری خود میتوانند اصکاک بیشتری با زمین برقرار کنند و برای عبور و فعالیت در مسیرهایی با شیب تند و همچنین ناهموار بسیار مناسب میباشند.بیل مکانیکی چرخ زنجیری به دلیل اصکاک زیادی که با زمین ایجاد میکند برای استفاده در زمین های سست بسیار مناسب میباشد و دچار لغزش نمیشود. البته بیل چرخ زنجیری به دلیل نوع چرخ هایش ممکن است باعث آسیب رساندن به سطح جاده میشود و استفاده از بیل مکانیکی چرخ لاستیکی گزینه مناسبی برای مصارف شهری میباشد.

همانطور که گفته شد بیل مکانیکی از قطعات بسیاری تشکیل شده است و به برخی از آنها نیز اشاره شد. هر گاه یکی از قطعات بیل مکانیکی خراب میشود باید قطعه معیوب را با قطعه نو تعویض کنید. لوازم یدکی بیل مکانیکی را میتوان در فروشگاه های سطح شهر که تعداد آنها زیاد هم هست خریداری کرده و استفاده کنید. قطعات بیل مکانیکی از قیمت بالایی برخوردار هستند و اگر لوازم یدکی خریداری شده کیفیت پایینی داشته باشند باید در کوتاه مدت با صرف هزینه بالایی دوباره قطعات بیل مکانیکی را تعویض کنید.

لوازم یدکی بیل مکانیکی را میتوانید به صورت با کیفیت و اورجینال از شرکت سرویس قطعه تهیه نمایید. علاوه بر کیفیت، شرکت سرویس قطعه قیمت لوازم یدکی بیل مکانیکی را بسیار مناسب تر از سایر فروشگاه ها به شما ارائه خواهد کرد. تنها با خرید لوازم یدکی بیل مکانیکی از شرکت سرویس قطعه است که میتوانید تمامی شاخصه هایی که یک محصول باید داشته باشد را به دست آورید. کادر فروش شرکت سرویس قطعه آماده ارائه و ارسال لوازم یدکی بیل مکانیکی، لوازم یدکی گریدر و ماشین آلات راهسازی به سراسر کشور میباشد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :