09121050499
09121050499 | 02155781833

لوازم یدکی لودر ایکس جی ام ای

10 / 10
از 1 کاربر

لوازم یدکی لودر ایکس جی ام ای از دیگر خدماتی است که شرکت سرویس قطعه به صورت انحصاری در حوزه فعالیت خود انجام می دهد. قطعات لودر ایکس جی ام ای را متناسب با نوع قطعه و مدل ماشین لودر خود سفارش دهید و در صورت مشاهده هر گونه مغایرت اطلاعات بر روی بسته بندی های خریداری شده باید بررسی کامل صورت گرفته شود و سپس لوازم یدکی لودر ایکس جی ام ای مورد نظر خود را خریداری کنید.

قطعات لودر ایکس جی ام ای

قطعات لودر ایکس جی ام ای بسیار متنوع است و تمام قطعات لودر  را در سایزهای مختلف به خود اختصاص می دهد. برخی از لوازم یدکی لودر ایکس جی ام ای عبارتند از : چهار شاخه لودر، فنر پمپ هیدرولیک، انواع بلبرینگ، بوش و پین دکل لودر، شیشه جلو، شیر برقی، کوپلینگ گیربکس، انواع تسمه سفت کن، انواع فیلتر روغن گازوئیل ابگیر هیدرولیک، صفحه گرافیت و اهنی گیربکس می باشند. تمام  قطعات لودر ایکس جی ام ای با کیفیت عالی ساخته شده اند تا قادر به تحمل فشارهای سنگین را داشته باشند.

لوازم یدکی لودر ایکس جی ام ای

لوازم یدکی لودر ایکس جی ام ای متناسب با انواع مدل ها، متفاوت می باشد و ممکن است طرح و شکل ظاهری متفاوتی داشته باشد. به همین دلیل مهم است که قطعات لودر ایکس جی ام ای با کیفیت بالا خریداری شود تا لوازم یدکی لودر ایکس جی ام ای مابقی دچار آسیب نشوند.

خرید لوازم یدکی لودر ایکس جی ام ای

لوازم یدکی لودر ایکس جی ام ای را باید با هولوگرام معتبر خریداری کنید تا اشتباهی قطعات لودر ایکس جی ام ای تقلبی را خریداری نکنید. برای خرید هر گونه لوازم یدکی لودر  باید با دقت و توجه فراوان صورت گیرد و حتماً نظر مهندسان این فن را هم در نظر بگیرید تا بعداً پشیمان نشوید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مجرب شرکت سرویس قطعه تماس بگیرید.  

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :