09121050499
09121050499 | 02155781833

لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو

1 / 10
از 1 کاربر

بیل مکانیکی ولوو از ماشین آلات بزرگ و سنگین عمرانی و همچنین مهندسی میباشد که قدرت حفاری و همچنین خاکبرداری بسیار بالایی دارد. بیل مکانیکی ولوو از کابین، بازوی مفصلی، باکت، چرخ زنجیری، سربیل تشکیل شده است.

البته بیل مکانیکی ولوو علاوه بر خاکبرداری و حفاری قابلیت استفاده به عنوان چکش را نیز دارد. چکش مخصوصی بر روی قسمت جلویی و بر روی بازوی بیل مکانیکی نصب میشود که میتوان از آن برای کندن سطوح بتنی و دیگر سطوح استفاده نمود.

 لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو

همانطور که سایر ماشین آلات ولوو از کیفیت بالایی برخوردار میباشند، بیل مکانیکی ولوو نیز کیفیت بسیار بالایی دارد. کیفیت بالای این بیل مکانیکی مدیون قطعات بیل مکانیکی ولوو میباشد که کیفیت ساخت بسیار بالایی دارند.

بازوی مکانیکی یکی از قطعات بیل مکانیکی میباشد که وظیفه حفر و جابجایی خاک و نخاله را برعهده دارد. این بازو انرژی خود را از موتور بسیار قدرتمند خود تامین میکند و قدرت بسیار بالایی دارد. کابین از دیگر قطعات بیل مکانیکی میباشد که تمامی وظایف هدایت این ماشین غول پیکر را برعهده دارد. کابین از تعدای کنترلر برخوردار است که توسط اپراتور استفاده میشوند.

قطعات بیل مکانیکی ولوو هم به صورت تقلبی در بازار وجود دارد و هم به صورت اصل یا همان اورجینال. تفاوت زیادی بین لوازم یدکی بیل مکانیکی اصل و تقلبی وجود دارد. به تفاوت این دو بعد از مدتی استفاده پی خواهید برد.

لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو اورجینال که در شرکت سرویس قطعه نیز موجود میباشد از مزیت هایی همچون عمر طولانی و همچنین کارایی بالاتر برخوردار است. ولی در عوض لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو تقلبی کیفیت بسیار پایینی دارد و در مدت کوتاهی خراب خواهد شد.

به طور کلی لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو اورجینال توسط شرکت های معتبر که شرکت سرویس قطعه نیز یکی از آنها میباشد وارد کشور میشود و بصورت گارانتی شده میباشد. گارانتی در نظر گرفته شده برای لوازم یدکی بیل مکانیکی باعث میشود تا بتوان در صورت لزوم قطعه را مرجوع و با قطعه دیگر تعویض نمود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :