09121050499
09121050499 | 02155781833

لوازم یدکی لودرهپکو 530

9 / 10
از 1 کاربر

لوازم یدکی لودر هپکو 530 به نحوی ساخته شده اند، که قدرت لازم جهت اجرای فعالیت های سنگین عمرانی را باید داشته باشند. فروشگاه سرویس قطعه به صورت حرفه ای در زمینۀ تأمین و فروش انواع قطعات لودر چون لوازم یدکی لودر هپکو 530 در سراسر کشور فعالیت می کند. به طور کلی در سطح کشور باید امکان تأمین قطعات لودر هپکو و دیگر برندهای معتبر داخلی و خارجی فراهم باشد چون تعدد ماشین آلات لودر که در سطح کشور مورد استفاده قرار گرفته می شوند، بسیار هستند. در نتیجه با گذشت زمان و استفاده از لودر، امکان آسیب دیدگی لوازم یدکی لودر وجود دارد و نیاز به خرید لوازم یدکی لودر هپکو 530 و دیگر برندها می باشد.

فروش انواع قطعات لودر هپکو 530

هم اکنون شاهد فروش انواع قطعات لودر هپکو 530 توسط فروشگاه های عرضه کنندۀ تجهیزات ماشین آلات سنگین در سطح کشور می باشیم. بدین ترتیب به سهولت و با اطمینان می توانید قطعات و لوازم یدکی لودر برند مورد نظر خود را تهیه کنید.

از مشخصات فنی لودر هپکو 530 می توان به موتور اینترناش، با قدرت موتور 120 اسب بخار و 6 سیلندر اشاره نمود. حجم باک این مدل لودر هپکو 2.5 با مخزن سوخت 246 لیتر می باشد. این نوع لودر قادر به حداکثر بارگیری تا ارتفاع 4.85 متر می باشد. در حالت کلی قطعات و لوازم یدکی لودر هپکو 530 طوری طراحی شده اند که قدرت کافی جهت اجرای پروژه های عمرانی و عملیات خاکبرداری در حجم بالا را در مدت زمان کوتاهی داشته باشد و تحمل فشار بالا نسبت به جابجایی خاک و نخاله های ساختمانی داشته باشند.

قیمت لوازم یدکی لودر هپکو 530

مهمترین عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت لوازم یدکی لودر هپکو 530، نوع و مدل قطعات و وضعیت بازار می باشد. به عبارتی کمیاب بودن قطعه ای در سطح کشور، موجب افزایش قیمت قطعات می شود. به طور کلی با مراجعه به فروشگاه های معتبر و با سابقه در حوزۀ تأمین لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی چون انواع لودر هپکو، امکان خرید قطعات لودر هپکو 530 با قیمت ارزان و کیفیت عالی و تضمین شده برای شما مالک محترم فراهم است. تنها نیاز است، حوصله به خرج داده و به مجموعه های مطمئن در سطح کشور مراجعه کنید.

قطعات برقی لودر هپکو، فیلتر آلات، قطعات زیربندی لودر هپکو، قطعات گیربکس و اکسل لودر هپکو، قطعات موتوری لودر هپکو و قطعات پمپ هیدرولیک لودر از جمله انواع دسته بندی لوازم یدکی لودر هپکو 530 محسوب می شوند. در نتیجه متناسب با نوع قطعاتی که دچار آسیب دیدگی شده اند، می توانید با مراجعه به فروشگاه های پخش کنندۀ قطعات لودر، لوازم یدکی لودر هپکو مدل 530 را به صورت تضمین قیمت و کیفیت خریداری کنید. جهت کسب اطلاع از قیمت انواع قطعات لودر هپکو 530 می توانید با مرکز فروش ایران هیدرولیک مرکزی تماس حاصل فرمائید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :